Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda
 

Şirketinizi büyütmek adına IT üzerine yaptığınız yatırımların, karşılığını en iyi bir şekilde alabilmeniz, doğru çözüm ortağını seçmekle olacaktır. Seçtiğiniz çözüm ortağının teknolojideki uzmanlıkları, iş ortaklık yapısı ve lojistik gücü size yapacağınız çalışmalarda güven vermelidir.

Kurulduğumuz günden bugüne ürün ve hizmetlerin en iyisini, siz değerli müşterilerimize güvenle ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için çalışmaktayız. 2010 yılından bu yana üretici ile müşteri arasındaki iletişimin en etkili noktası olma hedefi ile yola çıkan şirketimiz, sahip olduğu geniş görüşlülük ve görev ile kısa sürede sektör içerisinde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

HP Gold Partner, Microsoft Silver Partner, Lenovo Business Partner, Dell Business Partner, Netapp Silver Partner, Adobe Solution Partner, Cisco Authorized Reseller , Hitachi Silver Partner unvanları altında sunduğumuz ürün ve hizmetlerle konusunda uzman dünya devi iş ortakları ile iş birliği yaparak sizlere en fazla katma değeri sağlayacak çözümleri üretmek için çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri verimliliğe çevirerek müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek ve bilgiyi en hızlı şekilde işleyip, değerlendirmelerini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Hızla büyüyen ve küreselleşen dünyada, çabuk ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, müşterilerine katma değerli bir hizmet vermektir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.