Alışveriş Sepetim
30
30

TP-LINK TL-SG105 5PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Görsel 1
Mağaza Puan : 404
Fiyat:
403,85 TL + KDV
KDV Dahil:
484,61 TL
Havale / EFT:
474,92 TL
83,03 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Tp-Link TL-SG105 5 Port Gigabit Switch

Bu Ürün Ne Yapar TP-LINK 5 Bağlantı Noktalı 10/100/1000Mb/sn Masaüstü Anahtarı, Gigabit Ethernet'e kolayca geçmenize olanak sağlar. Ağ sunucunuzun ya da omurga bağlantılarınızın hızını artırın ya da masaüstü için Gigabit'i gerçeğe dönüştürün. TL-SG105 aynı zamanda, düşük oranda enerji tüketen tasarıma sahiptir. TL-SG105 modeli yenilikçi enerji verimliliği teknolojisiyle %65'e ulaşan oranda enerji tasarrufu sağlayabilir ve ev ya da iş ağınız için çevre dostu bir çözümdür.
 • %65'e ulaşan oranda enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi enerji verimliliği teknolojisi
 • Full Duplex kipi için IEEE 802.3x akış denetimini ve Half Duplex kipi için yoğunluk baskısını destekler
 • Çelik tasarım, masaüstü ya da duvara montaj tasarımı
 • Hizmet kalitesi (QoS) (IEEE 802.1p) ile IGMP gözetleme işlevini destekler
 • Blokaja neden olmayan anahtarlama mimarisi, azami veri çıkışı için paketleri tam kablo hızında iletir ve süzer
 • 9K Jumbo şasi, büyük veri aktarımlarının performansını artırır
 • Otomatik MDI/MDIX, çapraz kablolara duyulan gereksinimi ortadan kaldırır
 • Otomatik MAC adresi öğrenmeyi ve otomatik süre sınırlamasını destekler
 • 10Mb/sn, 100Mb/sn ve 1000Mb/sn donanım arasında akıllı bütünleşmeye olanak sağlayan otomatik yapılandırma alışverişi özelliğine sahip bağlantı noktaları
 • Sessiz çalışma sağlayan fansız tasarım
 • Kurulumu basitleştiren tak ve kullan tasarımı
Gigabit Anahtarı 5 adet 10/100/1000Mb/sn bağlantı noktası ile donatılmış olan TL-SG105, ağınızın kapasitesini önemli ölçüde artırır, anında büyük dosya aktarımına olanak sağlar. Böylece, ev, iş, çalışma grubu ya da yaratıcı prodüksiyon ortamlarında çalışan yoğun kullanıcılar, büyük, yoğun bant genişliği kullanımı gerektiren dosyaları artık daha hızlı taşıyabilir. Grafik, CGI, CAD ya da çoklu ortam dosyalarını ağ çapında anında aktarın.
Ethernet Ağınızı Çevre Dostu Haline Getirin Artık bir gigabit ağına yükseltirken aynı zamanda çevre dostu haline gelme seçeneğine de sahipsiniz! Bu yeni nesil TL-SG105 5 Bağlantı Noktalı 10/100/1000Mb/sn Masaüstü Anahtarı, ağınızın kapasitesini çok daha az enerji kullanarak önemli ölçüde artırabilen en son yenilikçi enerji verimliliği teknolojilerine sahiptir. Ağınızın karbon ayak izini sınırlamak için enerji tüketimini bağlantı durumuna ve kablo uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlar.


Boş Portların Devre Dışı Bırakılması
Bir bilgisayar ya da ağ ekipmanı devre dışı durumdayken, geleneksel bir anahtarın ilgili bağlantı noktası önemli ölçüde enerji tüketmeye devam eder. TL-SG105, her bağlantı noktasının bağlantı durumunu otomatik olarak algılayabilir ve boş durumdaki bağlantı noktalarının enerji tüketimini azaltabilir, böylece enerji tüketiminde %65'e ulaşan oranda tasarruf sağlar.


Kablo Uzunluğuna Göre Enerji Ayarlama
İdeal olarak, daha kısa olan kablo uzunluğuna göre daha az enerji kaybı nedeniyle daha az enerji kullanır; çoğu aygıt ise, kablosunun uzunluğu fark etmeksizin kablo boyunca aynı miktarda enerji kullanır.
Kolay Kullanım Bu gigabit anahtarın otomatik özellikleri, kurulumu tak ve kullan haline getirir ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Herhangi bir yapılandırma gerektirmez. Otomatik MDI/MDIX, çapraz kablolara duyulan gereksinimi ortadan kaldırır. Her bağlantı noktasındaki otomatik yapılandırma alışverişi, bir ağ aygıtının bağlantı hızını (10, 100 ya da 1000 Mb/sn) algılar ve uyumluluk ile optimum performans için akıllı bir şekilde ayarlar.
Diğer Özellikler
Stok KoduNH110TPL003
MarkaTpLink
Stok DurumuVar
6935364021146
                     
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.